10 bezużytecznych gadżetów technicznych

gadżetów

Wygląda na to, że ludzie ciągle ulepszają technologię. Nowe wynalazki pojawiają się wszędzie tam, gdzie wyglądasz. Niektóre z nich są przydatne, a niektóre z nich są zupełnie przeciwne. Spójrz na te dziesięć gadżetów, które wydają się być bezużyteczne.

itypewriteriTypewriter

ITypewriter został wynaleziony przez inżyniera mechanika Austin Yang, który próbował wykorzystać nostalgię staromodnej maszyny do pisania. Ustaw iPada w urządzeniu i naciśnij klawisze na klawiaturze. Maszyna do pisania wykorzystuje wolno poruszający się młotek z przymocowanym do końcówki zderzakiem, który dotyka klawiatury iPada.

Mysz USB ze skalą cyfrową

To urządzenie jest dokładnie takie, jak zostało opisane. Produkowane przez firmę Brando przydaje się, gdy w trakcie korzystania z komputera trzeba zważyć coś bardzo małego. Lepiej nie marnuj pieniędzy na coś takiego, a poszukaj sobie na bonus bez depozytu kasyno, co będzie ci naprawdę bardziej przydatne.

DigiScents iSmell

digital

Czy kiedykolwiek chciałeś powąchać coś, co jest na ekranie komputera, lub wysłać do kogoś e-mailem zapach? ISmell znajduje się na biurku użytkownika komputera i zawiera kasetę zawierającą 128 podstawowych zapachów, które można łączyć w celu stworzenia zapachu pochodzącego ze strony internetowej lub wiadomości e-mail. Każdy zapach jest kodowany i digitalizowany, a następnie osadzany w treści. Po otwarciu strony internetowej lub wiadomości e-mail ten zapach jest wysyłany do twojego obszaru z urządzenia.

Elektroniczna folia bąbelkowa

Elektroniczna folia bąbelkowa trafia na breloczek. Zawiera osiem mini gumowych „bąbelków”, które mogą być stale wyskakujące. Dodatkową korzyścią jest to, że co 100th pop zapewni użytkownikowi zabawny hałas.

bubble wrapaLudzka pralka

Ta wymyślona przez Japończyków automatyczna stacja do mycia została stworzona dla tych, którzy nie mają ochoty na zużywanie energii potrzebnej do wzięcia prysznica. Po prostu wejdź do automatu i zamknij się. Wewnątrz zrobotyzowanej kąpieli twoje ciało zostanie wyprane, a ciepło i para na podczerwień zostaną uwolnione, otrzymasz kojące dźwięki i aromaterapię, a na koniec oblejesz balsamem do ciała. Na dodatek stacja sama się myje.

Nożyczki laserowe

Nożyczki działają tak jak zwykła para, ale ta para jest wyposażona w laser, który umożliwia cięcie linii prostych. Nie jestem pewien, czy wynalazca wyliczał osoby z trzęsącymi się rękami).

Stacja dokująca do iPada na iPadadocking

Jeśli chcesz cieszyć się muzyką nawet w najbardziej prywatnych miejscach, iCarta, stacja dokująca do iPoda pozwoli ci to zrobić. ICarta jest wbudowana bezpośrednio w uchwyt na papier toaletowy.

Solafeet Foot Tanner

Solafeet stworzył urządzenie, w którym możesz oprzeć stopy, aby się opalić podczas oglądania telewizji lub siedzenia przy biurku. Ale firma zaleca noszenie okularów ochronnych podczas opalania stóp, więc nie możesz zrobić nic podczas opalania stóp. I jeszcze jedno, a co z resztą ciała?