IT i Technologie

PlayStation Store – multimedia w jednym miejscu

Rynek gier rozwinął się znacząco. Z jednej strony mamy dostęp do wielkich hitów, często wyczekiwanych od lat, albo do kolejnych części kultowych serii, które praktycznie w dniu premiery już zdobywają status kasowych. Obok nich mamy wciągające, często wręcz uzależniające gry multi-player. Ale to nie wszystko, bo do wyboru mamy przecież coraz więcej alternatywnych, niskobudżetowych produkcji, które nadrabiają często innowacyjnymi pomysłami. No i nie zapominajmy o modzie na retro, za którą idą także wznowienia nieśmiertelnych klasyków w rozdzielczościach dostosowanych do naszych ekranów. Każdego roku pojawia się spora ilość tytułów godnych sprawdzenia. Aby łatwiej tym zarządzać, właściciele konsol Sony mogą korzystać z PlayStation Store, którego doładowanie pozwoli na łatwe kupowanie nowych gier i kontrolowanie swojej biblioteki.

Doładowanie PlayStation Store możliwe jest zarówno dla nowych modeli PlayStation 4, jak i wcześniejszego PlayStation 3, a także PSP czy PS Vita.

Jest kilka opcji na doładowanie PlayStation Store w Polsce. Możemy skorzystać z karty płatniczej – kredytowej lub debetowej. Musimy przy tym podać jej numer oraz datę ważności. Inna możliwość to zrealizowanie przelewu za pośrednictwem konta PayPal. Nie ma natomiast możliwości wykonania przelewu z polskich banków (jak możemy zapłacić np. za doładowanie telefonu komórkowego). Jeśli nie posiadamy konta PayPal i nie chcemy podawać w internecie danych swojej karty płatniczej, pozostaje jeszcze karta PlayStation Store. To bardzo wygodne rozwiązanie. Karta PlayStation Store dostępna jest w sklepach z multimediami oraz niektórych sieciach marketów.

Karta PlayStation Store może mieć nominał 50, 100 albo 200 złotych. Umożliwia doładowanie PlayStation Store, ale podczas jej kupowania nie trzeba definiować, które konto zamierzamy doładować. Co to oznacza w praktyce? Że zakupioną kartą możemy doładować dowolne konto, a zatem karta PlayStation Store może stanowić atrakcyjny prezent dla każdego gracza. Obdarowany w ten sposób szczęśliwiec będzie mógł zalogować się na swoim profilu i wpisując kod z karty, doładować swój wirtualny portfel.

Na co może zostać wykorzystane doładowanie PlayStation Store? Przede wszystkim na zakup gier na konsolę. Możemy wybierać spośród setek tytułów i dziesiątek kategorii – od wciągających gier RPG, przez ekscytujące wyścigi, realistyczne symulatory sportowe, po emocjonujące gry zręcznościowe. Możemy też wspierać twórców niezależnych i kupować wspomniane na początku gry niskobudżetowe, które radością z grania często nie ustępują droższym i bardziej reklamowanym tytułom. Doładowanie PlayStation Store umożliwia nam też zakup dodatków do gier, które już posiadamy – wypuszczanie pakietów z nowymi poziomami, postaciami, przedmiotami, pojazdami i innymi elementami charakterystycznymi dla danego gatunku to ostatnio popularny wśród wydawców model wydawania gier. W PlayStation Store możemy ponadto dostać dema gier, dodatkowe motywy, awatary albo ścieżki dźwiękowe.

Doładowanie PlayStation Store dzięki kartom jest łatwe, a możliwości multimedialnej rozrywki, jakie dzięki temu otrzymujemy, gwarantują dobrą zabawę na wiele godzin.

 

Artykuł partnera

Komentarze (0)

Zostaw komentarz