Inne

Wyciskarki woloobrotowe do 1000 zł - ranking

Okazuje się, że można zakupić dobrej jakości wyciskarkę wolnoobrotową w kwocie do 1000 zł. Z tą myślą przygotowany został poniższy ranking, który ma pomóc w dokonaniu wyboru.

Wyciskarka do soków HUROM HA

To wyciskarka ślimakowa, która nie zajmuje zbyt dużo wolnego miejsca. Jest to bowiem model pionowy, bardzo kompaktowy pod względem wymiarów. Sprawdzi się więc doskonale nawet w niewielkiej kuchni. Urządzenie wyróżnia się wysoką jakością wykonania. Jest estetyczne, a więc z powodzeniem stać może nawet na kuchennym blacie. Nie sprawia  większych problemów przy utrzymaniu w czystości, co jest istotne dla wielu osób. Wyciskarka posiada sito do soków klarownych oraz sito do soków gęstych i blokadę kapania. Wałek ślimakowy wykonany jest z wytrzymałego ultemu.

Wyciskarka do soków HUROM HP (HP-PPE12) 

To kolejna wyciskarka wolnoobrotowa godna uwagi. Jest to model pionowy odpowiedni dla osób, które nie mają w kuchni zbyt dużej ilości wolnego miejsca. W tym przypadku wykorzystano silnik bezszczotkowy, a więc urządzenie nie generuje w czasie pracy dużego hałasu. Wałek wyciskarki wykonany jest z wytrzymałego ultemu. Model ten nie sprawia większych problemów w obsłudze. Posiada korek niekapek i sito do soków klarownych. Wyciskarka dodatkowo cechuje się efektownym designem.

Wyciskarka do soków Matstone 6w1

Nowoczesna wyciskarka do soków w atrakcyjnej cenie z jednym ślimakiem. Wyposażona jest w sito do soków klarownych. Dodatkowo w skład zestawu wchodzi przystawka do lodów i mielenia. Przy pomocy tego urządzenia wykonywać można różnorodne soki. Wałek ślimakowy obraca się z prędkością 80 obrotów na minutę. Całość prezentuje się bardzo estetycznie. Urządzenie ma silnik o mocy 200W.

Ręczna wyciskarka Lexen Healthy Juicer 3G model 2013

To propozycja dla tych osób, dla których cena ma kluczowe znaczenie. Model ten napędzany jest ręcznie. Działa bez dostępu do energii elektrycznej. Wyciskarka jest prosta w obsłudze i uniwersalna. Nie sprawia problemów w  kwestii utrzymania w czystości.

Ranking najlepszych wyciskarek do soków

Powyżej znajduje się lista tanich wyciskarek do soków w cenie poniżej 1000 złotych. Kolejność jest zupełnie przypadkowa. Zresztą na rynku nie brak funkcjonalnych wyciskarek właśnie w tej cenie. Przed zakupem warto przeanalizować ich funkcjonalności i dokonać testu, aby wybrać urządzenie odpowiednie do swoich potrzeb.

Cena jest ważna, ale nie najważniejsza. Warto zastanowić się, który model w danym przypadku się sprawdzi - jednoślimakowy czy dwuślimakowy? Spore znaczenie w praktyce mogą mieć także funkcje dodatkowe różnego rodzaju.

Jaka więc wyciskarka do soków jest najlepszym rozwiązaniem? Ta, która spełni nasze oczekiwania i potrzeby. Dlatego też na samym starcie dobrze jest je dokładnie określić. Można spisać je na kartce, aby wybrać najlepszy dla siebie sprzęt. Podczas porównywania wyciskarek różnego rodzaju, zawsze jest dobrze sprawdzić opinie ze strony dotychczasowych użytkowników. Decyzja musi być dobrze przemyślana, bo to zakup na ogół na lata.

Szczegółowy ranking wyciskarek wolnoobrotowych dwuślimakowych znajdziesz na https://hurompolska.pl/blog/wolnoobrotowe-wyciskarki-dwuslimakowe-ranking/ >>

Komentarze (0)

Zostaw komentarz