IT i Technologie

Jak wykonać rewersyjne wyszukiwanie numeru telefonu?

Zacznijmy od krótkiego omówienia, czym jest odwrotna wyszukiwarka telefonów i kiedy ten typ wyszukiwania jest pomocny.

Odwrotne wyszukiwanie telefonu lub wyszukiwanie numerów telefonów to popularne zwroty, które odnoszą się do wyszukiwania rekordów białych stron przy użyciu tylko numeru telefonu, aby znaleźć czyjeś nazwisko i adres oraz określić, do kogo należy numer telefonu.

Powinieneś użyć odwrotnego wyszukiwania telefonu, gdy masz numer telefonu i chcesz dowiedzieć się więcej o właścicielu.

Użytkownicy często wykonują odwrotne wyszukiwanie w telefonie, gdy otrzymują połączenie telefoniczne z nieznanego numeru, połączenie spamowe, a może po prostu numer, którego nie rozpoznają.

Każdy może zrobić odwrotne wyszukiwanie w celu identyfikacji telefonu komórkowego, stacjonarnego i numerów spamu za darmo.
Aby wykonać odwrotne wyszukiwanie numerów telefonów, rozpocznij od wprowadzenia numeru telefonu z numerem kierunkowym (np. 206-867-5309), kliknij ikonę wyszukiwania i przejrzyj stronę wyników, która natychmiast powie Ci, jaki typ telefonu jest powiązany z tym numerem. Zdecyduj, czy znalazłeś wszystkie szukane dane lub czy chcesz uzyskać więcej informacji o tym, do kogo należy dany numer telefonu.

Po ustaleniu, jaki to jest numer telefonu, istnieje różnica w ilości danych, które otrzymasz za darmo na temat tego, kto jest właścicielem numeru telefonu w zależności od jego rodzaju.

Jeśli szukałeś z numerem telefonu stacjonarnego - można oczekiwać, że nazwisko właściciela, adres i ewentualnie krewnych lub powiązanych z nim firm znajdziecie za darmo. Dane te są podobne do tych, które są dostępne w białych stronach książek telefonicznych od lat.

Jeśli szukałeś z numerem telefonu komórkowego -  możesz oczekiwać, że znajdziesz mniej danych za darmo. Prawdopodobnie znajdziesz miasto i stan związany z numerem telefonu komórkowego, jak również operatora komórkowego za darmo. Nie znajdziesz jednak nazwiska ani lokalizacji właściciela. Dane z telefonu komórkowego należą do kategorii premium, która wymaga kosztownego przetwarzania i czyszczenia w celu identyfikacji lokalizacji właściciela i powiązanych z nim lokalizacji. W rezultacie, aby zrównoważyć te wydatki, firmy takie jak Whitepages pobierają opłatę transakcyjną lub oferują miesięczne abonamenty na te dane. Dostęp do danych właściciela telefonu komórkowego można uzyskać za pomocą usługi Whitepages Premium.

Na przestrzeni lat możliwości wyszukiwania i dane uległy rozszerzeniu i teraz można znaleźć znacznie więcej niż tylko czyjeś nazwisko i adres z numerem telefonu. Jednak rozszerzony dostęp do danych zazwyczaj wiąże się z kosztami. Whitepages.com oferuje bezpłatne podstawowe informacje kontaktowe dla większości numerów telefonów stacjonarnych i firm. Dodatkowo, dzięki usłudze Whitepages Premium, abonenci mają dostęp do pełnych informacji kontaktowych, w tym numerów telefonów komórkowych i pełnej historii adresowej, a użytkownicy mogą zakupić raporty zawierające rejestr karny.

Sprawdź kto do Ciebie dzwonił z tego numeru - 224968600 

Komentarze (0)

Zostaw komentarz