Inne

Najbardziej wzruszające seriale dostępne online

Stereotypowo rozstanie z partnerem kojarzy się z kubełkiem lodów zjadanym pod kołdrą podczas oglądania melodramatu. Choć dziś coraz więcej osób wykorzystuje czas po rozstaniu na to, by hurtowo oglądać najbardziej wzruszające seriale online.

Orange is the new black

Trudno nazwać ten serial komedią romantyczną. Nie jest też melodramatem. Serial opowiada jednak o losach Piper, która za nierozważną decyzję z przeszłości trafia do więzienia. W jego murach znajduje miłość, przyjaźnie, ale też nienawiść i inne trudne uczucia. Tymczasem na zewnątrz pozostał partner i rodzina, którzy z czasem zaczynają na nowo układać sobie życie... W tle pojawiają się historie dziesiątek kobiet, które razem z Piper trafiły do więzienia. Orange is the new black to sporo okazji do refleksji nad tym, co w życiu ważne, a przy tym poruszające historie, które pomogą zapomnieć o własnych problemach.

Sanditon online

Sanditon to nowy serial BBC na podstawie nieukończonej powieści Jane Austen. W wyniku zbiegu okoliczności nieźle sytuowana rodzina zaprasza biedną dziewczynę ze wsi na lato do miasteczka Sanditon. Pozna tam wielu interesujących mężczyzn, ale czy znajomość może przetrwać? Uwaga - na końcu można się popłakać!

Oglądaj The last man on earth

The last man on earth to serial o apokalipsie, po której na świecie pozostał ostatni człowiek. Taka fabuła idealnie nadaje się dla kogoś, kto właśnie cierpi z powodu zranionego serca i nie wierzy, że jeszcze kogoś spotka.

Wojna i pokój serial BBC online

Jedna z najpiękniejszych historii teraz również w atrakcyjnej, serialowej formie. Nie musisz już wyobrażać sobie kultowych postaci - teraz możesz je zobaczyć na własne oczy. Plejada świetnych aktorów i wspaniała scenografia sprawiają, że można z łatwością zatopić się w tej poruszającej historii, której akcja rozgrywa się w XIX-wiecznej Rosji. Jak wiadomo, na to, by zapomnieć o własnych kłopotach sercowych najlepiej działają cudze, więc warto śledzić je w tak szlachetnym wydaniu, jak ta słynna powieść Lwa Tołstoja.

Więcej o filmach i serialach online można poczytać tutaj.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz