Inne

Sasiedzki.pl to najwyższej jakości agregator ogłoszeń w Internecie

Na wielu stronach możesz odnaleźć ogłoszenia, usprawniające poszukiwanie nowej nieruchomości. Jednak Sasiedzki.pl zdecydowanie wyróżnia się pod tym względem. Dlaczego można tak powiedzieć?   Sasiedzki.pl nie jest tylko i wyłącznie standardowym portalem z ogłoszeniami. Jest tzw. agregatorem.

Jak można to rozumieć?

Na tego typu stronie, właściciele nieruchomości na sprzedaż, nie mogą samodzielnie zamieszczać ogłoszeń.  Agregat w sposób automatyczny przeszukuje różnego rodzaju strony zawierające ogłoszenia i je prezentuje. Jakie wynikają z tego korzyści dla szukających nieruchomości?   Zbiór wszystkich ofert w jednym miejscu   Poszukując nieruchomości stosunkowo szybko można zauważyć, iż jest ich bez liku. Co rusz pojawiają się nowe portale ogłoszeniowe prezentujące oferty lokalnej, jak i pochodzące z całej Polski. Na każdej takiej stronie, oferty są różne. By znaleźć wymarzoną nieruchomość mnóstwo osób każdego dnia weryfikuje co nowego się pojawiło, tracą sporą ilość swojego czasu. Na wielu stronach można korzystać z powiadomieć e-mail, jednak zazwyczaj jest to spam, który szybko staje się bezużyteczny.


Na Sasiedzki.pl można znaleźć skondensowane informacje i ogłoszenia pochodzące z różnych portali. Posegregować je można według swoich kryteriów, co daje przejrzystość wyszukiwania. Plusem jest również to, iż nie trzeba otwierać poszczególnych ogłoszeń, aby zapoznać się z ważnymi informacjami. Na widoku od razu mamy ukazaną cenę, ilość pokoi jeśli ogłoszenie tego dotyczy, powierzchnię czy też dokładną lokalizację.   

Prostota wyszukiwania  

Portal posiada także bardzo prosty i wyraźny schemat wyszukiwania. Na górze strony można zaznaczyć od razu jakiej nieruchomości się szuka, czy ma być to przykładowo mieszkanie, a może dom. Można również uwzględnić czy interesuje nas wynajem, kupno i czy lokalizacja ma być w powiecie, a może w mieście.   Dzięki kryteriom, uzyskuje się wszystkie interesujące wyniki. Można je sortować według daty dodania czy też ceny. Jedną z funkcji jest również określenie ceny takiej nieruchomości. Dzięki temu można przeszukiwać tylko te oferty, które obejmują nasz budżet.  

Śledzenie historii ceny  

Sasiedzki.pl oferuje również możliwość śledzenia historii ceny. Dzięki temu ma się bezpośredni wgląd do zmian, jakie następowały w ogłoszeniu. Duże wahania mogą wskazywać, ile faktycznie dana nieruchomość jest warta. Jeśli cena w ostatnim czasie mocno spadała może to oznaczać, iż sprzedającemu naprawdę mocno zależy na pomyślnej i szybkiej transakcji. Natomiast wzrost ceny może świadczyć o tym, iż ktoś chce pozostawić sobie margines na negocjacje bądź też wcześniej nie zdawał sobie do końca sprawy, ile jego nieruchomość była warta.

Sasiedzki.pl jest zatem portalem, na którym możesz znaleźć oferty dopasowane do twoich kryteriów, do twojego budżetu czy też preferencji odnośnie lokalizacji. Dodatkowe funkcje sprawiają, iż można również wiele dowiedzieć się o samej cenie nieruchomości.

Komentarze (0)

Zostaw komentarz