Inne

Gossip Girl - Blair Waldorf, księżniczka Manhattanu, stylizacja

Każda dziewczyna, która śledzi życie i przygody zamożnych nowojorskich nastolatek wie, jak Blair Waldorf, brązowowłosa piękność z nowojorskiej Upper East Side, skradła serce Chucka Bassa. Urzekła nas wciągająca fabuła Gossip Girl i historia miłości między Blair i Sereną van der Woodsen. Ale urzekły nas również piękne stylizacje bohaterek. Czy jesteś gotowa, aby odtworzyć kultowe stroje Królowej Nowego Jorku? Sprawdź: spokeo.pl

Styl Blair Waldorf to hołd złożony eleganckim, szykownym i pewnym siebie kobietom, które chcą być wyjątkowe i dążą do sukcesu. 

Zobacz także: Tajemnice miłości

Gossip Girl: Tweedowa marynarka prosto z Upper East Side

Queen B (lub Blair, jak ją czule nazywano), jak przystało na dziedziczkę modowego imperium, olśniewa kreacjami największych projektantów. Jest młoda, ale ambitna. Jest niezależna i ceni swoją niezależność. Ciężko pracuje, aby osiągnąć swoje cele. Jako młoda bizneswoman preferuje eleganckie i wyrafinowane stylizacje. Blair otwarcie mówiła o swojej miłości do Chanel i z dumą nosiła jej projekty. Ołówkowa spódnica i tweedowa marynarka są hołdem dla wielkiego projektanta. To świetny wybór dla pewnych siebie kobiet, które kochają elegancję i szyk. W tweedowym zestawie Blair nie mogło zabraknąć jej kultowej opaski na głowę, którą z dumą nosiła przez cały serial.

Stylizacje Gossip Girl - Koronkowa sukienka

Królowa Manhattanu jest asertywna i pewna siebie, ale kiedy trzeba, potrafi być również subtelna i delikatna. Kultowy wygląd Blair w pierwszym odcinku serialu to biała koronkowa sukienka, którą założyła na elitarny brunch (śniadanie i lunch). Królowa B połączyła ją z czerwoną szminką i perłami. Opaska na głowie nadal była obecna, ale tym razem była to bardziej elegancka stylizacja.

Czerwona sukienka jest jedną z ikon mody Gossip Girl

Pamiętacie scenę, w której Blair biegnie przez francuski dworzec kolejowy, aby znaleźć miłość swoich marzeń? To właśnie wtedy miała na sobie oszałamiającą czerwoną sukienkę, która przeszła do historii mody. Queen B przełamała czerwień jaskrawą różową torebką. Najlepiej oszczędzać na dodatkach, gdy ma się tak wiele kolorów. Naszyjnik jest w zupełności wystarczający.

Więcej na: https://spokeo.pl/telewizja

Komentarze (0)

Zostaw komentarz